Almanya- ISH 2017 Isıtma Teknolojileri Fuarı Hakkında

13 Şubat 2017

Sayın Üyemiz,

Odamız tarafından, 14-18 Mart 2017 tarihlerinde Almanya Frankfurt’da düzenlenecek ISH 2017 Isıtma Teknolojileri Bina ve Enerji Teknolojileri İklimlendirme, Soğutma ve Havalandırma Teknolojileri Verimli Sistemler ve Yenilenebilir Enerjiler Fuarı’na bir heyet ziyareti düzenlenecektir.

İki yılda bir düzenlenen fuarda 2015 yılında; 2.465 katılımcı yer almış, 198.000 ziyaretçiye ulaşılmıştır.

Sözkonusu fuardaki sektörler; ısıtma, soğutma, havalandırma sistemleri, yenilikçi banyo tasarımı, banyo ekipmanları, bina, enerji, klima teknolojileri, yenilenebilir enerji, enerji tasarrufu, ısıtma, yapı ve havalandırma teknolojileri, aksesuarları, havalandırma ekipmanları, baca yapımı, ölçü sistemleri, pompalar’dır.

Ayrıca organizasyonda, fuar ziyaretinin yanında partner olan Hessen Trade & Invest GmbH ile B2B İkili İş Görüşmeleri organize edilmiştir. Sözkonusu görüşmeler bölümüne şu tarihe kadar 9 ülkeden 25 firma kayıt yaptırmış bulunmaktadır.

Toplam tahmini maliyetin 5.000 TL. olduğu heyet ziyaretinin, KOSGEB’in Yurtdışı İş Gezisi kapsamında değerlendirilmesi çalışması sürdürülmektedir. Etkinliğe katılacak firma sayısı yeterli çoğunluğa ulaştığı takdirde görüşmelere katılacak firmalarımızın KOSGEB’in İş Gezisi Desteğinden yararlanabilmesi için başvuruda bulunulabilecektir.

Bilgilerinizi ve ilgili organizasyonuna katılmak isteyen firmalarımızın 20 Şubat 2017 Pazartesi günü mesai bitimine kadar aşağıdaki formu doldurarak belirtilen iletişim bilgilerine göndermelerini rica ederiz.

Forma ulaşmak için tıklayınız.

BİLGİ VE KATILIMLARINIZ İÇİN: Yelda KANPARA – Burak ÇAKIR Tel: 0262 323 08 56,

E-Mail:  ykanpara@abigemdm.com.tr, bcakir@abigemdm.com.tr

Paylaş