Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri için başvuru 25 Mayıs 2012 tarihine kadar uzatılmıştır

15 Haziran 2012

Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri

Kocaeli Sanayi Odası, 1995 yılından itibaren çevre bilincinin gelişmesine, çevrenin korunmasına ve gelişimine katkıda bulunulmasına yönelik çalışmaları olan sanayi kuruluşlarının ödüllendirilmesi amacıyla “Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri”  organizasyonunu gerçekleştirmektedir.
Yoğun başvuru nedeni ile “Çevre Ödülü” ve “Teşvik Ödülleri” için başvuru 25 Mayıs 2012 tarihine kadar uzatılmıştır.
Çevre ve Teşvik Ödülü almaya hak kazanan firmalara İZAYDAŞ tarafından özel indirimler yapılacaktır. Ayrıca; başvuran ve ilk elemeyi geçerek saha ziyaretine kalmaya hak kazanan firmalara da bir yıl boyunca %1 indirim yapılacaktır.
Ödülyönetmeliğine ve başvuru formlarına kosano.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Çevre Ödülleri organizasyonuna katılım şartları ve organizasyon ile ilgili bilgiler yönetmelikte ayrıntılı olarak yer almaktadır.
2012 yılı Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri başvuru ücreti KOBİ’ler için 500.-TL, Büyük İşletmeler için ise 2.500.-TL’ dir. Çevreye olan duyarlılığınızın bir göstergesi olduğunu düşündüğümüz etkinliğimize katılımınızı bekler, bu vesile ile işlerinizde başarılar dileriz.
İlgili Kişi: Piraye GÖK
Tel: 0 262 315 80 23
Paylaş