KSO’da ‘Erasmus+ Projeleri Bilgilendirme Toplantısı’ Düzenlendi

7 Ekim 2019

Kocaeli Sanayi Odası Eurodesk Temas Noktası ve Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı İşbirliği ile Kocaeli Sanayi Odası’nda “Erasmus+ Projeleri Bilgilendirme Toplantısı” gerçekleştirildi.

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı İletişim Koordinatörlüğü’nden Uzman Abdullah Şahin tarafından bilgilendirme yapılan toplantıya, kamu kurumları temsilcilerinden, üniversite temsilcilerinden, sanayi kuruluşlarından, belediyelerden ve okullarda görev yapan eğitmenlerden 175 kişi katıldı.

Erasmus+ merkezi projeler ve mesleki eğitim projeleri hakkında bilgilendirme yapılan toplantı iki oturum halinde gerçekleşti. Toplantının ilk oturumunda; Erasmus+ Programı Genel Tanıtımı, İyi Proje Hazırlamaya Yönelik İpuçları, Yetişkin Eğitimi & Mesleki Eğitim KA2 Stratejik Ortaklık Projeleri, Başvuru Formları Tanıtımı, Temel Prensipler ve Pratik Bilgiler hakkında bilgilendirme yapıldı. İnteraktif bir şekilde gerçekleşen ikinci oturumda ise iyi proje uygulamalarından örnekler aktarılarak, katılımcıların proje fikirleri paylaşıldı. Toplantı soru cevap kısmının tamamlanmasıyla sona erdi.

Erasmus+ Programı genel sunum için tıklayınız.
Erasmus+ Programı Sektörel Beceri Ortaklıkları Sunumu İçin tıklayınız.

 

Paylaş