TSE 18-29 Haziran 2012 tarihleri arasında “Marmara Kalite Günleri

11 Haziran 2012

TSE tarafından düzenlenecek olan eğitimlerin duyurusu şöyledir;

Değerli Paydaşlarımız,

Türk Standardları Enstitüsü olarak; Kalite seferberliğinin Marmara bölgesi için ikinci halkasını başlatmış bulunmaktayız. Bu amaçla 18-29 Haziran 2012 tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi desteği ile “Marmara Kalite Günleri” eğitim etkinliğini düzenlemiş bulunuyoruz.

TSE olarak, Enstitü kimliği ve misyonu gereği sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile gerek yurt içerisinde gerekse yurt dışında, hem üretim hem de hizmet sektöründe yer alan organizasyonların ihtiyaçlarına cevap vermek, gerekse toplumda standardizasyon ve kalite bilincini oluşturmak ve sürdürülebilir bir kalite anlayışını yerleştirmek temel hedefimizdir. Siz paydaşlarımızın Enstitümüz faaliyetlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ediyoruz.

Sadece bu organizasyon kapsamında, eğitim ücretlerini yaklaşık %60 indirimle günlük 60 TL’ye (KDV dahil) indiren Enstitümüz, tüm kişi ve kuruluşların bu eğitimlerden faydalanmasını arzu etmektedir. Eğitimler, program içeriğinde verilen ve belirtilen tarihlerde ayrı yerlerde (Trakya, İstanbul, Kocaeli, Düzce, Sakarya) iki hafta süresince devam edecektir. Eğitimlerimiz sınırlı kontenjana sahiptir. Program içeriğinde kapsamlı olarak tanımlanan eğitimlere kuruluşunuz personelinin katılımı hususunu bilgilerinize sunarız.
18-29 Haziran 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek olan “Marmara Kalite Günleri”nde sizleri aramızda görmekten onur duyacağız.

Saygılarımızla,

Mehmet HÜSREV
Marmara Bölge Koordinatörü,
Deney ve Kalibrasyon Merkez Başkanı

Paylaş